Synerga Invest

Synerga Invest jest firmą oferującą kompleksową pomoc prawną w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, własności intelektualnej, rodzinnego oraz prawa administracyjnego.

W ramach prowadzonej działalności opracowaliśmy unikatową ofertę kompleksowego doradztwa prawnego, finansowego oraz technicznego dotyczącego inwestycji związanych z nieruchomościami. W ramach jednej kompleksowej usługi oferujemy  pomoc prawną, wsparcie w uzyskaniu kredytu oraz doradztwo inżynieryjne.

W skład zespołu tworzącego Naszą firmę wchodzą osoby, które swoją wiedzę zdobywały:

- z zakresu doradztwa prawnego – w warszawskich sądach (w wydziałach cywilnych, gospodarczych oraz ksiąg wieczystych), ministerstwach oraz prywatnych firmach z sektora budowlanego, finansowego oraz informatycznego,

- z zakresu doradztwa inwestycyjnego – w instytucjach bankowych (private banking) oraz największych firmach zajmujących się pośrednictwem kredytowym,

- z zakresu doradztwa technicznego – osoby posiadające uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi zdobyta w trakcie pracy w szeregu firm budowlanych na kilkudziesięciu budowach.

naszym serwisie udostępniliśmy zupełnie za darmo (bez prawa do dalszej odpłatnej odsprzedaży) przydatne w życiu codziennym wzory dokumentów takich jak:

sprzeciw od nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym,

pismo w sprawie służebności przesyłu,

kompletną umowę kupna sprzedaży samochodu z wszystkimi koniecznymi powiadomieniami,

umowę najmu, czy

umowę pożyczki.

 

Zastrzeżenia:

Wszelkie artykuły / opinie zamieszczone na niniejszym blogu mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. 

Żadnego z artykułów znajdujących się na niniejszym blogu nie można traktować jako kompletnej porady prawnej. Autorzy poszczególnych artykułów / opinii nie biorą odpowiedzialności za wykorzystanie prezentowanych w nich  poglądów do konkretnych sytuacji, w szczególności za wykorzystanie ich w procesach sądowych.

Kopiowanie, zamieszczanie całości lub części artykułów publikowanych na niniejszym blogu może odbywać się wyłącznie za wyraźną zgodą ich autorów. 

Leave a Reply